Laser aréna Ostrava

Adrenalin, akce a zábava! Tohle přesně najdete v Laser aréně Ostrava.

Laser tag, neboli Laser game je hra podobná paintballu nebo airsoftu. Rozdíl je ovšem ten, že zásah nebolí, nezanechává modřiny ani barevné skvrny. Hra je obecně rychlejší a akčnější. Také nepotřebujete žádné vlastní speciální vybavení, stačí pevná obuv (+ doporučujeme náhradní tmavý oděv). K dispozici jsou převlékací kabinky. Své osobní věci si pak můžete uschovat v uzamykatelných skříních.

Na návrhu arény se podíleli ostřílení fanoušci Laser tagu a paintballu!

Dali si načas a promýšleli každé zákoutí, každou skrýš, tak, aby umocnili zážitek, který vás v naší Laser aréně čeká. A hodiny příprav se vyplatily. Věříme, že jsme stvořili nejlepší arénu v jaké jste kdy hráli. Přijďte a posuďte sami

Co vás v aréně čeká?

Aréna, kde se laser tag odehrává, má 420 m2 plných překážek, rohů a zákoutí, které jsou ideálními úkryty. Překážky jsou označené UV barvami, které zajistí unikátní atmosféru. Hry se účastní 4-12 hráčů (ideálně je aréna navržena pro dva týmy po 4 lidech). Krev v žilách vám rozpumpuje akční hudba, která provází celou hru.

Kromě spousty zábavy a několika tajných překvapení se můžet těšit na:

  • 2 vyvýšené rampy
  • tajná střílna
  • středové bludiště
  • neznámý herní bonus
  • a spousta zábavy!

Průběh hry

V našem Waiting Roomu si můžete ukrátit čekání na malém baru, posedět a pokecat s přáteli, než budete obsluhou vyzváni k zaujetí pozic. Vše vám pak bude vysvětleno a hra může začít! Vybrat si můžete ze 2 základních módů (Teamplay, Deathmatch) anebo zvolit některý ze speciálních módů (SWAT mód, Párovaná, Invisible nebo VIP mód).

Používáme nejmodernější vybavení EVO-5 od firmy Lasermaxx, které jinde na Severní Moravě nenajdete! Podívejte se na specifikaci a seznam vychytávek. Před hrou můžete u vychlazeného drinku posedět s přáteli na baru a po úspěšné hře jistě rádi využijete některou z našich sprch. Těšíme se na vás v Ostravě-Mariánských Horách.

Těšíme se na vás v Ostravě - Mariánských Horách. Mrkněte na kalendář volných termínů a vytvořte si rezervaci

Herní módy

DEATHMATCH

Každý hráč hraje sám za sebe. Kladné body do hodnocení dostane za zasažení jiného hráče, záporné za vlastní smrt. Cílem hry je obdržet co nejmenší počet zásahů a naopak co nejčastěji zasáhnout ostatní hráče. Vyhodnocení proběhne elektronicky po skončení hry, včetně podrobných statistik (přesnost střelby, počet jednotlivých zásahů…).

TEAMPLAY

Hráči se rozdělí na dvě skupiny, které svedou boj proti sobě. Kladné body do hodnocení dostane hráč za zasažení protivníka, záporné za vlastní smrt, nebo zasažení člena svého týmu (friendly fire). Cílem hry je obdržet co nejmenší počet zásahů a naopak co nejčastěji zasáhnout protihráče. Vyhodnocení proběhne elektronicky po skončení hry, včetně podrobných statistik (přesnost střelby, počet jednotlivých zásahů…).

PÁROVANÁ

Tento mód je určen pro 6-12 hráčů rozdělených do dvojic a je zaměřen na úzkou kooperaci dvou lidí. Vezměte svojí přítelkyni, nebo nejlepšího kámoše a ukažte ostatním, kdo je ta nejostřílenější dvojka v Ostravě. Mějte svého parťáka vždy nablízku, kryjte si záda, domlouvejte signály. Pokud chcete být nejlepší, budete to potřebovat! Jste v tom jen vy dva, protože ve dvou se to nejlíp táhne.

VIP

VIP mód je taktický, strategický a prověří vaše týmové schopnosti. Každý tým má svého VIP hráče, kterého musí během hry bedlivě chránit. Pokud soupěř zasáhne VIP hráče, získává za něj 300 bodů. Pozor! VIP hráč má jen 20 životů. Proto je potřeba, aby ho jeho tým kryl, ale zároveň se kromě krytí svého VIP hráče snažil co nejvíce krát zasáhnout VIP hráče ze soupeřova týmu. Tento mód je vhodný pro 8 a více hráčů.

INVISIBLE

V tomto módu zůstanou barevné diody na vašich vestách zhasnuté. V temné atmosféře laser arény se tak stanete téměř neviditelným. Stejná výhoda ale patří i všem vašim soupeřům, dejte proto dobrý pozor na stíny v tajemných zákoutích arény.

SWAT MÓD

V tomto scénáři zůstanou UV světla v aréně zhasnutá, stejně jako světelné diody vašich vest. Jediným zdrojem světla tak bude integrovaná svítilna ve vaší zbrani. Plíživá atmosféra tohoto módu vás dostane! Dejte pozor, protože každé zasvícení vás může stát život! Mód doporučujeme spíše zkušeným hráčům.

Rezervace