Laser aréna Ostrava

Sportovní kroužek LASER GAME 

Na podzim roku 2019 chystáme pro všechny hráče od 7 do 15 let Sportovní kroužek LASER GAME.

Dali jsme si za cíl zvednout děti od počítačů a mobilů a vést je ke zdravému pohybu, který je navíc bude opravdu bavit. Během našich setkávání budeme v dětech rozvíjet strategické myšlení a podpoříme jejich týmového ducha.
Každý správný LASER bojovník ovládá nejen taktiku, fair play a má správnou mušku, ale také by měl vědět, jak se správně soustředit, zklidnit svou mysl či jaké palivo - rozuměj stravu - by měl do sebe dávat. Zkrátka chceme dětem předat nějakou přidanou hodnotu.

Pondělní termíny lekcí jsou: 7.10., 14.10., 21.10., 4.11., 11.11., 18.11., 25.11., 2.12., 9.12., 16. 12., 6.1., 13.1., 20.1., 27.1., 3.2.

Úterní termíny lekcí jsou: 8.10., 15.10., 22.10., 5.11., 12.11., 19.11., 26.11., 3.12., 10.12., 17. 12., 7.1., 14.1., 21.1., 28.1., 4.2.

Školní akce

Plánujete školní výlet a chcete Vašim studentům udělat opravdovou radost? Zprostředkujte jim skutečně originální zážitek a uspořádejte pro ně turnaj v laser game! Na takovou školní akci žáci jen tak nezapomenou. Kdo z nich by si alespoň na chvíli nechtěl vyzkoušet scénu z akčního filmu a stát se opravdovým hrdinou? Naše Laser aréna ovšem zdaleka nemá nic společného s násilím, nebezpečím nebo střelbou, jak by se možná mohlo na první pohled zdát.

Naopak bude pro žáky skvělým způsobem, jak se pořádně rozhýbat a zapotit, užít si spoustu zábavy a zkusit si také společnou strategii a spolupráci v týmech. Zásah v laser game samozřejmě nebolí a nezanechává žádné modřiny a barevné stopy jako například paintball. Celkem se do zázemí naší Laser arény vejde až 40 lidí.

Učitelé a pedagogický dozor mají samozřejmě vstupné zdarma a pro školní akce v době vyučování navíc platí speciální cena 70,- Kč/osoba. Také není problém po telefonické domluvě otevřít mimo standardní otevírací dobu, např. v 8hod.  

7 důvodů, proč vzít žáky právě na laser game!

1. Laser game je bezpečná - Používáme nejmodernější vybavení holandské společnosti LaserMaxx, které je certifikované a odpovídá velmi přísným evropským normám. Nemusíte mít tedy obavu o zdraví Vašich dětí. Abychom zajistili opravdu maximální bezpečnost hráčů, jsou veškeré překážky v naší Laser aréně kompletně očalouněné. 

2. Laser game je jednoduchá – Pravidla hry jsou velmi snadná, po příchodu Vám naše obsluha vše podrobně vysvětlí, rozdá potřebné vybavení a zodpoví případné otázky.

3. Laser game je akční – Máte občas problém přinutit Vaše svěřence k náročnější fyzické aktivitě? Laser game je díky vizuálním efektům, umělé mlze, řadě pečlivě promyšlených skrýší a akční hudbě natolik atraktivní, že přiměje k pohybu i toho nejzatvrzelejšího odpůrce tělocviku. 

4. Laser game je nenáročná – Laser game nevyžaduje zvláštní fyzickou zdatnost, hezké počasí ani speciální vybavení, je tedy přímo ideální volnočasovou aktivitou právě pro žáky a studenty.

5. Laser game je zábavná – Máločím nadchnete teenagera tolik, jako právě laser game. Zatímco většinou sledujete znuděný výraz ve tváři, laser game konečně vyčaruje na tvářích Vašich studentů zájem a zvědavost. Laser game je prostě cool.

6. Laser game je týmová – Právě hra v týmech podporuje týmovou spolupráci, soutěživost a rozvíjí vzájemnou komunikaci při navrhování strategie. 

7. V Laser aréně Vám vyjdeme vstříc a přizpůsobíme se Vašim požadavkům - Zakládáme si na individuálním proklientském přístupu a příjemné obsluze. Každou akci navrhneme přímo pro Vás na základě Vašich přání a počtu hráčů.

V případě že máte zájem uspořádat akci pro celou třídu nebo školu (den dětí, školní výlety výroční oslavy,…) nás kontaktujte na telefonním čísle 702 915 258 nebo emailem na info@laserarenaostrava.cz