Firemní akce
a teambuildingy

Přemýšlíte, jak překvapit kolegy a připravit skutečně originální teambuilding? Už Vás nudí pořád tytéž aktivity, které nápadně připomínají celotáborové hry z dětství?  Omrzelo Vás pravidelné firemní posezení u piva a bowlingu a chcete přijít s něčím novým a atraktivnějším?

Pak rozhodně vsaďte na Laser game a navštivte naši Laser arénu v Ostravě v Mariánských horách.  Nebudete litovat!

Čeká tam na Vás jedinečný zážitek plný adrenalinu, akce a napínavých soubojů.

Laser Tag není zábavou jen pro teenagery

Nenechte se mýlit, laserová střelnice nebo také laser tag rozhodně není zábavou jen pro teenagery nebo milovníky akčních filmů. Naopak. Laser game je zcela bezpečná a ve své podstatě nenáročná aktivita pro ženy i muže všech věkových kategorií a jako týmová hra se skvěle hodí právě pro firemní akce. Není potřeba žádné vlastní vybavení, fyzická kondice ani jiné zvláštní předpoklady. Zahrát si může opravdu každý. Ta pravá zábava ale začíná právě při hře v týmu, kdy jste nuceni přemýšlet nad taktikou a herní strategií a hlavně – musíte držet spolu. Užijete si tak nejen spoustu napínavých momentů, ale posílíte také jednotného týmového ducha a schopnost spolupracovat, což je podstatou teambuildingových aktivit.

Kolik hráčů se může zapojit?

Turnaje se může zúčastnit celá firma, v každé jedné hře ale může hrát max 12 lidí. Ostatní kolegové se přitom mohou pohodlně usadit v předsálí samotného dějiště hry a 15minutové čekání, než budou i oni vyzvání ke hře, si zpříjemnit oblíbeným drinkem z nabídky našeho baru. Do zázemí Laser arény se bez problému vejde až 40 osob. Můžete si vyzkoušet individuálně v každé hře jiný herní mód, nebo pro Vás můžeme uspořádat firemní turnaj na klíč! Na přání zajistíme také catering a nápoje mimo standardní nabídku.

A jak vypadá modelový firemní turnaj pro 16-20 osob?

ikona lidí v davu

Rozlosování

4-5 hráčů na tým

ikona hodin

Délka turnaje

2 hodiny

ikona cedule s číslicí 1

Délka jedné hry

12 minut

ikona usměvavého smajlíka

3 Hry

si zahraje každý hráč

V předsálí se pohodlně usadíte, obsluha Vás přivítá, vysvětlí pravidla hry a vybaví Vás vším potřebným. Poté se rozlosujete do týmů, ideálně po 4 -5 hráčích. V průběhu turnaje se utká každý tým s každým. Turnaj trvá cca 2 hodiny (jedna hra 12 minut), každý hráč si užije 3 hry.

Proč je laser game ideální pro firemní akce?

Laser game je relaxace

Způsob, jak se dokonale vybít a shodit ze sebe každodenní stres.

Laser game je pohyb

Věřte, že se během hry pořádně zapotíte a nemusíte ani do fitka!

Laser game je spolupráce

Týmová hra rozvíjí komunikaci a spolupráci v týmu.

Laser game je strategie

Pokud chcete zvítězit, potřebujete společně promyslet strategii.

Laser game je akce a zábava

Zaručeně si užijete spoustu adrenalinu a netradiční zábavy.

ikona nafukovacích balónků