Školní akce

Plánujete školní výlet a chcete Vašim studentům udělat opravdovou radost? Zprostředkujte jim skutečně originální zážitek a uspořádejte pro ně turnaj v laser game! Na takovou školní akci žáci jen tak nezapomenou. Kdo z nich by si alespoň na chvíli nechtěl vyzkoušet scénu z akčního filmu a stát se opravdovým hrdinou? Naše Laser aréna ovšem zdaleka nemá nic společného s násilím, nebezpečím nebo střelbou, jak by se možná mohlo na první pohled zdát.

Naopak bude pro žáky skvělým způsobem, jak se pořádně rozhýbat a zapotit, užít si spoustu zábavy a zkusit si také společnou strategii a spolupráci v týmech. Zásah v laser game samozřejmě nebolí a nezanechává žádné modřiny a barevné stopy jako například paintball. Celkem se do zázemí naší Laser arény vejde až 40 lidí.

Školní vstup

Školní vstup platí pouze od pondělí do pátku v době vyučování a to pouze pro školní skupiny s pedagogickým doprovodem, případně přímestské tábory dle domluvy.

Také není problém po telefonické domluvě otevřít mimo standardní otevírací dobu, např. v 8hod. 

Učitelé a pedagogický doprovod si mohou Laser Game vyzkoušet zdarma a pro školní akce v době vyučování navíc platí speciální cena, která je tím výhodnější, čím více her odehrajete.
Cena startuje na

80 Kč

(jeden žák)
1 vstup

150 Kč

(jeden žák)
2 vstupy

210 Kč

(jeden žák)
3 vstupy

255 Kč

(jeden žák)
4 vstupy

300 Kč

(jeden žák)
5 vstupů

7 důvodů, proč vzít žáky právě na laser game!

1. Laser game je bezpečná

Používáme nejmodernější vybavení holandské společnosti LaserMaxx, které je certifikované a odpovídá velmi přísným evropským normám. Nemusíte mít tedy obavu o zdraví Vašich dětí. Abychom zajistili opravdu maximální bezpečnost hráčů, jsou veškeré překážky v naší Laser aréně kompletně očalouněné. 

2. Laser game je jednoduchá

Pravidla hry jsou velmi snadná, po příchodu Vám naše obsluha vše podrobně vysvětlí, rozdá potřebné vybavení a zodpoví případné otázky.

3. Laser game je akční

Máte občas problém přinutit Vaše svěřence k náročnější fyzické aktivitě? Laser game je díky vizuálním efektům, umělé mlze, řadě pečlivě promyšlených skrýší a akční hudbě natolik atraktivní, že přiměje k pohybu i toho nejzatvrzelejšího odpůrce tělocviku.

4. Laser game je nenáročná

Laser game nevyžaduje zvláštní fyzickou zdatnost, hezké počasí ani speciální vybavení, je tedy přímo ideální volnočasovou aktivitou právě pro žáky a studenty.

5. Laser game je zábavná

Máločím nadchnete teenagera tolik, jako právě laser game. Zatímco většinou sledujete znuděný výraz ve tváři, laser game konečně vyčaruje na tvářích Vašich studentů zájem a zvědavost. Laser game je prostě cool.

6. Laser game je týmová

Právě hra v týmech podporuje týmovou spolupráci, soutěživost a rozvíjí vzájemnou komunikaci při navrhování strategie.

7. V Laser aréně Vám vyjdeme vstříc

Zakládáme si na individuálním proklientském přístupu a příjemné obsluze. Každou akci navrhneme přímo pro Vás na základě Vašich přání a počtu hráčů.

ikona nafukovacích balónků