Herní módy

rámeček s nápisem

Hráči se rozdělí na skupiny, které svedou boj proti sobě. Kladné body do hodnocení dostane hráč za zasažení protivníka, záporné za zásah, který schytal sám nebo za zasažení člena svého týmu (friendly fire). Cílem hry je obdržet co nejmenší počet zásahů a naopak co nejčastěji zasáhnout protihráče. Vyhodnocení proběhne elektronicky po skončení hry, včetně podrobných statistik (přesnost střelby, počet jednotlivých zásahů…).

Každý hráč hraje sám za sebe. Kladné body do hodnocení dostane za zasažení jiného hráče, záporné za zásah, který schytal sám. Cílem hry je obdržet co nejmenší počet zásahů a naopak co nejčastěji zasáhnout ostatní hráče. Vyhodnocení proběhne elektronicky po skončení hry, včetně podrobných statistik (přesnost střelby, počet jednotlivých zásahů…).

rámeček s textem
rámeček s textem

V tomto scénáři zůstanou UV světla v aréně zhasnutá, stejně jako světelné diody vašich vest. Jediným zdrojem světla tak bude integrovaná svítilna ve vaší zbrani. Dejte pozor, protože každé zasvícení vás může stát život! Plíživá atmosféra tohoto módu vás dostane, nechybí ani autentická hudba z klasických hororových bijáků! Mód doporučujeme spíše zkušeným hráčům.

Tento mód je určen pro 6-12 hráčů rozdělených do dvojic a je zaměřen na úzkou kooperaci dvou lidí. Vezměte svojí přítelkyni, nebo nejlepšího kámoše a ukažte ostatním, kdo je ta nejostřílenější dvojka v Ostravě. Mějte svého parťáka vždy nablízku, kryjte si záda, domlouvejte signály. Pokud chcete být nejlepší, budete to potřebovat! Jste v tom jen vy dva, protože ve dvou se to nejlíp táhne.

rámeček s textem
rámeček s textem

V tomto módu zůstanou barevné diody na vašich vestách zhasnuté. V temné atmosféře laser arény se tak stanete téměř neviditelným. Stejná výhoda ale patří i všem vašim soupeřům, dejte proto dobrý pozor na stíny v tajemných zákoutích arény.

SNIPER MODE je perfektní mód na odzkoušení vlastní přesnosti. Hráč má k dispozici pouze 200 nábojů, které jsme rozdělili do čtyřiceti přebíjecích zásobníků. Ke svým klasickým bodům na konci hry získá navíc každý sniper procentuální počet bodů podle své úspěšnosti střelby. Dobré míření = znásobení svého skóre. Tento herní mód doporučujeme zkušenějším hráčům v jakémkoliv počtu a může se hrát jak v týmech, tak i formou deathmatch.

rámeček s textem
rámeček s textem

VIP mód je taktický, strategický a prověří vaše týmové schopnosti. Každý tým má svého VIP hráče, kterého musí během hry bedlivě chránit. Pokud soupěř zasáhne VIP hráče, získává za něj 300 bodů. Proto je potřeba, aby ho jeho tým kryl, ale zároveň se kromě krytí svého VIP hráče snažil co nejvíce krát zasáhnout VIP hráče ze soupeřova týmu. Tento mód je vhodný pro 8 a více hráčů.