Narozeninové oslavy

Přemýšlíte, jak zpestřit Vaši oslavu narozenin a vymyslet opravdu originální program, na který Vaši nejbližší jen tak nezapomenou? Pozvěte je do Laser arény a nebudete litovat! Čeká na Vás skvělá zábava, adrenalin a přátelská obsluha.

Laser game nabízí skvělou příležitost, jak vyzkoušet něco nového, odreagovat se od všedních starostí a prožít s Vašimi přáteli napínavé chvíle při laserových soubojích. Laser aréna byla pečlivě navržená zarytými fanoušky a odborníky tak, aby byla hra maximálně napínavá a akční. Díky řadě důmyslných skrýší, pečlivě promyšlených zákoutí, umělé mlze a akční hudbě si zážitek ze hry odnese opravdu každý!

ikona nafukovacích balónků
ikona narozeninového dortu

Pokud si oslavu objednáte předem, vyjdeme Vám maximálně vstříc a ušijeme Vám akci doslova na míru.

Na baru máme k dispozici pestrý sortiment nápojů, různé pochutiny v podobě chipsů, sladkých tyčinek, nanuků a mimo jiné máme v nabídce také Pizzu Markýz o průměru 32 cm a její klasické obdoby. Nebráníme se však možnosti přinést si vlastní občerstvení, chlebíčky, jednohubky i dort. Rádi Vám také zajistíme catering na přání. Nápoje však preferujeme zakoupené u nás, stejně tak jako občerstvení, které na naší provozovně nabízíme.

Přejete si narozeninovou výzdobu? Po domluvě pro Vás s poplatkem 100 Kč nachystáme parádní dekorace! Co se týče samotné hry, můžete vybírat z několika variant. Buď můžete hrát individuálně a vybírat si z několika herních módů, nebo vsadit na soutěživost hráčů, rozdělit se do týmů a zvolit variantu turnaje. Tady totiž začíná ta pravá zábava. Společné promýšlení strategie a adrenalin vyplavený při hře v týmech bude tím nejlepším startem skutečně legendární party!

Máte obavy, aby se u laser game někdo z Vašich přátel nezranil? Nemusíte!

Přestože se laser game na první pohled podobá paintballu nebo airsoftu, hra je daleko méně náročná, naprosto bezpečná a bezbolestná. Jedinou daní za skvělé chvíle zábavy tak mohou být propocená trika, nikoliv nepěkné modřiny. Není nutné ani žádné speciální vybavení, jediné, co budete potřebovat, je chuť do hry, tmavé pohodlné oblečení a sportovní obuv.

Krom příjemné obsluhy, dobrého pití a skvěle navržených herních prostor se můžete těšit na nejmodernější technologické vychytávky od světové špičky, holandské značky LaserMaxx. Speciální vesta signalizuje vibracemi zásahy, které jste obdrželi Vy i Vaši spoluhráči, zbraň je osazena svítilnou a v průběhu hry můžete sledovat Vaše aktuální umístění. Systém umožňuje hru až šesti týmů současně a můžete si vybrat také svou barvu ze 6 různých barev.

Proč oslavit narozeniny právě v Laser aréně?

Oslava bude akční a plná adrenalinu! Tedy nezapomenutelná…

Máte hodně přátel? Žádný problém, k nám se vejde až 40 lidí!

Příjemná obsluha bude připravena plnit Vaše přání!

Užijete si spoustu zábavy a odnesete si opravdu netradiční zážitek!

Bar bude plný Vašeho oblíbeného pití!

Oslavenec má u nás v týdnu svých narozenin hru zdarma jako dárek!